احتراما به اطلاع می رساند در راستای بهبود کیفیت میزبانی در ایران٬ آنلاین سرور برنامه هایی را در دست اجرا قرار داده است که گام نخست آن تهیه سخت افزارهای برند HP G9 با دو پردازنده Intel E5 و هارد های نسل SSD بوده است که تحت پلتفرم Cpanel پیاده سازی نموده است. بر همین اساس تمامی سرویس های جدیدی که کاربران خریداری میکنند٬ در این مدل از سرورها قرار خواهند گرفت. همچنین نظر به اینکه سرور 5.56.132.18 از هارد Sata III بهره می برد٬ در یک جمع بندی پشتیبانی انلاین سرور بر انتقال این دسته از مشترکین به سخت افزارهای جدید به اتفاق نظر رسیده اند. به همین منظور مقرر گردید راس ساعت 00:00 تاریخ 20 خرداد 1395 این انتقال آغاز گردد. لازم به ذکر است در طی این انتقال تمامی اطلاعات مشترکین توسط شرکت منتقل خواهند شد. آندسته از مشترکینی که از DNS های زیر استفاده میکنند٬ نیاز به هیچ اقدامی جهت تغییر DNS ندارند.
  1. کاربرانی که از NS های متفرقه آنلاین سرور استفاده میکنند٬ توصیه می شود در اولین فرصت نیم سرورهای خود را به شرح فوق تغییر دهند تا به سامانه یکپارچه مدیریت NS آنلاین سرور متصل شوند.
  2. آندسته از مشترکینی که برای سایت خود از درگاه پرداخت و یا لایسنس های نرم افزاری استفاده میکنند در اولین فرصت IP جدید یعنی 185.81.96.5 را به سرویس دهنده ی خود اعلام نمایند.
در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام٬ میتوانید پس از ورود به ناحیه کاربری از طریق تیکت با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید. پشتیبانی فنی آنلاین سرور