فروش سرور اختصاصی ایران از مرکز داده زیر ساخت

نویسنده : آنلاین سرور

با سلام

پیرو شروع ارائه سرور های مجازی و اختصاصی از مرکز داده زیر ساخت ، سرور های اختصاصی به منظور ارائه به کاربران در دسترس بوده که به شرح ذیل خدمتتان معرفی میگردد .

پورت یک گیگ بوده و تمامی بستر آی پی ، روتر و سوئیچ توسط شرکت میزبان داده پاسارگاد بوده و سعی شده تماما از Device های مرغوب سیسکو استفاده گردد .

ترافیک آپلودی : (به ترافیکی که کاربران ایرانی از سرور شما دانلود میکنند یا شما به سرور های ایرانی آپلود میکنید ترافیک آپلودی گفته میشود)
در این دیتاسنتر در صورتی که ترافیک شما یک به یک (یک به یک یعنی یک برابر دانلود و به همان میزبان آپلود نباشد) نباشد و میزبان ترافیک آپلودی شما حداقل ۲ برابر دانلود شما باشد به صورت رایگان خواهد بود اما در صورتی که ترافیک آپلودی شما برابر با دانلودی شما باشد برای هر ترابایت ترافیک آپلودی هزینه ۳۰۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است

دلیل اینکه گفته شده ایران به این منظور است که ترافیک آپلودی رایگان تنها منوت به آپلود به ایران و کاربران ایرانی است و ترافیک های مصرفی برای کشور های دیگر دارای هزینه برای شرکت بوده و از کاربر اخذ خواهد گردید .

ترافیک دانلودی : (به ترافیکی که شما در سرور از سایت های ایرانی یا خارجی دانلود میکنید یا از سرور های ایرانی و یا خارجی به سرور شما آپلودی صورت میگیرد ترافیک دانلودی گفته میشود)

برای هر ترابایت ترافیک دانلودی در حالت عمومی ۱۵۰۰۰۰ تومان هزینه دریافت میگردد اما در صورتی که نمونه گراف و نوع مصرف بیان گردد ، پس از امکان سنجی هزینه ها تا ترابایتی ۸۵۰۰۰ تومان نیز قابل کاهش است که بستگی به نوع مصرف شما و میزان آپلود شما خواهد داشت . که برای بررسی این مورد میتوانید از طریق تیکت استعلام این مورد را دریافت نمایید .

شماره ۱ :

شاسی : سوپر میکرو
مادر بورد x10
سی پی یو E1230 V3
رم : ۳۲ گیگ DDR3
ترافیک ۱ ترابایت متقارن
هارد : ۲ عدد هارد ۱ ترابایت ساتا ۳ اینترپرایز
آی پی : ۸ عدد که ۵ عدد قابل استفاده می باشد
سیستم عامل : دلخواه

(راه اندازی سلوس وی ام با کرنل KVM به صورت رایگان برایتان صورت خواهد گرفت که مشکل کنترل ترافیک مصرفی کاربرانتان را نیز نداشته باشید)

قیمت : ماهیانه ۷۰۰ هزار تومان

=============

شماره ۲  : 

شاسی اچ پی DL160
مادر بورد : G6
سی پی یو : ۲* ۵۵۶۰ یا ۲*۵۶۲۰  (متفاوت هستند اما رنج سی پی یو در همین رنج است)
رم : ۳۲ گیگ DDR3
ترافیک ۱ ترابایت متقارن
هارد : ۲ عدد هارد ۱ ترابایت ساتا ۳ اینترپرایز
آی پی : ۸ عدد که ۵ عدد قابل استفاده می باشد
سیستم عامل : دلخواه

(راه اندازی سلوس وی ام با کرنل KVM به صورت رایگان برایتان صورت خواهد گرفت که مشکل کنترل ترافیک مصرفی کاربرانتان را نیز نداشته باشید)

قیمت : ماهیانه ۷۰۰ هزار تومان

=====

سفارش

پس از ثبت سفارش تیکت در ارتباط با انتخاب سخت افزار شماره یک یا دو ارسال فرمایید .

سرور با سخت افزار کمتر نیز موجود بوده که میتوانید در ارتباط باشید تا خدمتتان آفر ارسال گردد.

محدودیتی در ارائه آی پی وجود ندارد با توجه به اینکه شرکت میزبان داده پاسارگاد LIR رسمی رایپ در کشور عزیزمان ایران می باشد محدودیتی در ارائه آی پی نخواهیم داشت .
آی پی با توجه به میزان درخواستی در حالت پایه ۵۰۰۰ تومان قیمت گذاری گردیده است که در صورت اجاره بیش از ۶۴ آی پی و پرداخت به صورت سالیانه امکان تغییر اطلاعات whois به نام شرکت شما وجود خواهد داشت .

پنل محاسبه ترافیک به صورت real time در اختیار شما قرار خواهد گرفت که امکان بررسی لحظه به لحظه ترافیک مصرفی خود را خواهید داشت .

در صورت داشتن هز گونه سوال یا مشکلی میتوانید با شماره های شرکت از طریق تماس تلفنی و یا ارسال تیکت در ارتباط باشید .

شماره تماس :
۷۹ – ۷۵ ۱۴ ۸۶ ۹۶ – ۰۲۱

با سپاس
عیسی لو