نصب رایگان Adobe connect و نرم افزارهای مشابه

نویسنده : امیر تقی خانی

آنلاین سرور در راستای حفظ سلامت هموطنان با کمک به پویش در خانه بمانیم سرویس‌های ویژه‌ای ارائه می‌کند. نصب نرم افزار Adobe connect و نرم افزارهای مشابه که از بهترین نرم افزارهای برگزاری وب کنفرانس و کلاس آنلاین است در این مدت به صورت کاملا رایگان انجام می‌پذیرد تا قدمی هرچند کوچک در مسیر تسهیل آموزش و کار از راه دور و کمک به ماندن در خانه برداشته باشیم.

نصب Adobe connect رایگان و نرم افزارهای ارتباط آنلاین روی سرور مجازی و اختصاصی

به دلیل بالا رفتن نیاز به برگزاری کلاس های مجازی آنلاین، برگزاری کنفرانس‌های تحت وب، وبینار و آموزش مهارت‌ها از راه دور، لزوم استفاده از یک سیستم برای مدیریت و برقراری این سرویس‌ها احساس می‌شود. بوسیله سیستم وب کنفرانس Adobe Connect و نرم افزارهای مشابه معنای حقیقی ارتباط مجازی و کلاس آنلاین و ماندن در خانه شکل می‌گیرد. وب کنفرانس Adobe Connect از  سیستم هایی است که  قابل بهره برداری توسط موسسات علمی و آموزشی داخلی است. با توجه به سرعت پایین اینترنت خانگی در کشور از نگرانی های بزرگ برگزاری کنفرانس های تصویری است. اما نرم افزار Adobe Connect با این مشکل سازگارتر است و ما به صورت پیش فرض آن را انتخاب نموده‌ایم.

Adobe Connect ادوب کانکت یک سکوی کنفرانس وب است که تجربیات مشترکی را شامل می شود که شامل ویدیو ، صدا ، اشتراک گذاری صفحه ، نظرسنجی ، گپ ، پرسش و پاسخ ، به اشتراک گذاری اسناد و موارد دیگر است. به دلیل قابلیت‌های بالای این نرم افزار و نیاز کنونی جامعه به استفاده از چنین نرم افزار قدرتمندی جهت برگزاری کلاس آنلاین و وب کنفرانس و.. آنلاین سرور تصمیم به ارائه سرویس نصب رایگان adobe connect روی سرور مجازی و اختصاصی نموده است. هرچند دیگر نرم افزارهای مشابه برای ارتباط آنلاین نیز در صورت امکان رایگان نصب خواهند شد.

سرورهای اختصاصی

تمامی سرورهای اختصاصی خریداری شده از آنلاین سرور امکان درخواست نصب این سرویس را به صورت رایگان دارند.

سرورهای مجازی

سرورهای مجازی دارای رم بالاتر از ۴ گیگابایت نیز امکان استفاده از این سرویس و نصب رایگان Adobe connect روی سرورهای خود را دارند.

برای استفاده از این سرویس به بخش پشتیبانی تیکت ارسال نمایید.

نکته : در صورت تمایل به نصب هرگونه نرم افزار دیگر جهت برگزاری کلاس آنلاین و وب کنفرانس روی سرورهایتان، می‌توانید به بخش پشتیبانی تیکت بزنید تا درخواست شما مورد بررسی قرار بگیرد.

دست در دست هم روزهای سخت را پشت سر خواهیم گذاشت

سرور مجازی SSD ایران

پشتیبانی تا ۳۰ کاربر آنلاین

۱۸۰,۰۰۰ تومان

مشخصات سرور

RAM
۴GB SSD
CPU
۴core
HARD
۶۰GB
ترافیک ماهیانه
۱۲۰GB

سرور مجازی SSD ایران

پشتیبانی تا ۵۰ کاربر آنلاین

۳۱۰,۰۰۰ تومان

مشخصات سرور

RAM
۸GB SSD
CPU
۸core
HARD
۱۲۰GB SSD
ترافیک ماهیانه
۲۵۰GB
خرید محصول

سرور اختصاصی ایران

پشتیبانی تا ۹۰ کاربر آنلاین

۹۵۰,۰۰۰ تومان

مشخصات سرور

RAM
۱۶GB
CPU
Intel Xeon 5620
HARD
۵۰۰GB SDD
ترافیک ماهیانه
۳TB
خرید محصول

سرور اختصاصی ایران

پشتیبانی تا ۲۰۰ کاربر آنلاین

۱,۳۸۰,۰۰۰ تومان

مشخصات سرور

RAM
۳۲GB
CPU
Dual Intel Xeon E5 – 2620
HARD
۲x 500 GB SSD
ترافیک ماهیانه
۵TB
خرید محصول