نصب CSF روی سی پنل

در این مطلب قصد آموزش نصب CSF روی سی پنل را به شما کاربران محترم داریم تا امنیت سرور لینوکسی و Cpanel/WHM خود راتامین کنید. CSF یا ConfigServer Security & Firewall یک فایروال قدرتمند و محبوب مخصوص سیستم عامل لینوکس است. همانطور که می‌دانید اولین نیاز تامین امنیت سیستم عامل و سرور داشتن یک فایروال مطمئن می‌باشد.

نصب وردپرس روی سی پنل

کاربران معمولی برای بارگذاری مطالب و داده‌های خود در وب سایت نیازمند یک سیستم مدیریت محتوا هستند. در این مطلب به آموزش نصب وردپرس روی هاست سی پنل می‌پردازیم بصورتی که از کاربران مبتدی گرفته تا کاربران حرفه‌ای که تخصص وب نویسی با زبان PHP را ندارند بتوانند با سیستم مدیریت محتوای Wordpress و استفاده از کنترل پنل cpanel سایت خود را راه اندازی کنند.

آموزش راه اندازی سی پنل Cpanel و تنظیمات WHM

پس از نصب کنترل پنل محبوب whm/cpanel نیازمند طی کردن مراحل راه اندازی whm ، تنظیمات cpanel و ساخت اکانت در کنترل پنل خود هستیم. در این مطلب به آموزش راه اندازی و تنظیمات اولیه سی پنل می‌پردازیم.

نصب ssl رایگان

نصب ssl رایگان Let’s Encrypt در سی پنل

فعالسازی SSL رایگان Let’s Encrypt در Cpanel دارای پیش‌نیازها و مراحل نسبتا ساده‌ای است. مهم‌ترین پیش نیاز آن نصب و فعالسازی پلاگین Let’s Encrypt هست که ما در سی پنل خود این مرحله را برای کاربران انجام داده‌ایم. تنها کاری که کاربران آنلاین سرور برای داشتن یک گواهی SSL روی دامین خود باید انجام دهند این است که نسخه رایگان آن را در پلاگین Let’s Encrypt روی سی پنل خود فعال کنند.