کلوکیشن و خدمات دیتاسنتر

کلوکیشن و خدمات دیتاسنتر آنلاین سرور یکی از پر تقاضا ترین سرویس های شرکت می باشد.چرا که ، بسیاری از کاربران به تناسب فعالیت های خود سرور هایی را به صورت فیزیکی تهیه می کنند و تنها مشکل و دغدغه این افراد استقرار سرور در مکانی امن و با زیرساخت مناسب میزبانی سرور می باشد.این زیرساختها را میتواند مواردی مانند برق مداوم و بدون قطعی ، دارا بودن از شبکه اینترنت قوی ، فضای امن ، سیستم تهویه مناسب  و کارمندان مطمئن و کاربلدی که در صورت بروز مشکل سریعا به این موارد رسیدگی کنند ، باشد.

همه و همه ی این موراد کابران را مجاب میکند که کار را به دست کاردان بسپارند و خود را دچار دغدغه های ایجاد چنین فضایی کنند.

ما در آنلاین سرور فضای میزبانی شما را فراهم خواهیم کرد و سرور های شما  کاربران عزیز در دیتاسنتر دولتی سروش رسانه با قیمت مناسب و امکانات عالی میزبانی خواهیم کرد.

با آنلاین سرور همیشه آنلاین باشید و بهترین دسترسی ها را به سرور خود داشته باشید.

کلوکیشن و خدمات دیتاسنتر نیاز اصلی شماست؟

پس با بهترین هزینه و مقرون به صرفه ترین حالت ممکن آن را از ما بخواهید

پهنای باند خدمات کلوکیشن ایران در آنلاین سرور برای کاربران بسیار مناسب و راه گشا می باشد شما می توانید در زیر هزینه های سرویس مورد نظر را بررسی نمایید.

 

یونیتبرقKVM پشتیبانیهزینه
11 آمپر /220 ولتدر صورت درخواست24/7150,000 تومان
ترافیک هر یونیت کلوکیشنهزینه هر ترابایت دانلود سرور هزینه هر ترابایت آپلود سرور
به میزان نیاز کاربر300,000 هزار تومان100,000 هزار تومان

هزینه ی آی پی اضافه در این دیتاسنتر به ازای هر عدد ماهیانه ۵۰۰۰ تومان می باشد و آنلاین سرور به دلیل اینکه به صورت مستقیم از RIPE آی پی تهیه کرده است هیچ گونه محدودیتی برای ارایه آی پی به کاربرانی که به این مورد نیاز دارند ندارد.

هزینه هر کارت شبکه اضافی ماهیانه ۴۰۰۰۰ تومان می باشد .

هزینه هر کابل پاور اضافه ماهیانه ۳۰۰۰۰ تومان می باشد.

منظور از اینکه در بخش ترافیک اپلودی کاربر “بسته به میزان مصرف کاربر  تعیین می شود” این این که هر چه میزان ترافیک اپلودی بالاتر باشد به طبع هزینه آن کمتر است و زمانی که آپلود سرور به یک حد مشخص برسد دیگر هزینه ای  در بر نخواهد داشت و به طور کامل برایتان رایگان محاسبه خواهد شد.

کاربرانی که نیاز به گزینه ی خاص برای پهنای باند سرویس ها دارند میتوانند با پشتیبانی در تماس باشند. راه های تماس با پشتیبانی در سربرگ تماس با ما قابل مشاهده می باشد.