خرید سرور اختصاصی لینوکس و سرور اختصاصی ویندوز

سرور اختصاصی لینوکس و سرور اختصاصی ویندوز

آنلاین سرور ارائه دهنده سرور های اختصاصی لینوکس و ویندوز در ایران, آمریکا, آلمان,فرانسه, هلند و انگلستان

قیمت مناسب، پشیتیبانی سروبع و پاسخگو، ارائه کنترل پنل کامل مدیریتی سرور اختصاصی از مزیت های ما در میزبانی شما می باشد .

سرور اختصاصی چیست ؟

سرور اختصاصی یک کامپیوتر قوی و با منابع بالاست که همیشه روشن و همیشه در دسترس است که شما متناسب با نیازتان میتوانید از نوع تحت شبکه یا تحت اینترنت آن استفاده بکنید .

سرور اختصاصی تحت شبکه چست ؟

زمانی که این دسترسی تنها در محدوده یک شبکه داخلی باشد، آن را سرور تحت شبکه می نامیم و به این معنا خواهد بود که تمامی کامپیوتر های موجود در این شبکه از این کامپیوتر فرمان می گیرند و نیازهای تحت شبکه خود را به کمک آن تامین می کنند و سرور نقش آنها را در شبکه تعیین می نماید.

سرور اختصاصی

سرور اختصاصی در شبکه بزرگ اینترنت چیست ؟

حال اگر گستره این شبکه را کمی بیشتر نمائیم، و آن را متشکل از تمام کامپیوتر هایی که از طریق اینترنت به هم وصل شده اند بدانیم، با گروه بسیار بزرگی از کامپیوتر های همیشه روشن و همیشه در دسترس از طریق اینترنت روبرو هستیم که به آنها سرور های اینترنتی گفته می شود و وظیفه دارند تا اطلاعاتی که در هر زمان از شبانه روز، بر روی پهنای اینترنت جستجو می کنید را برای ملاحظه شما در اختیار قرار دهند.

سرور اختصاصی

مرکز داده یا دیتاسنتر چیست و چه وظایفی را به عهده دارند ؟

زمانی که شما به مرور وب و استفاده از انواع خدمات اینترنتی می پردازید، در واقع در نقش سرویس گیرنده عمل می کنید و کامپیوتری که از آن سوی شبکه به شما خدمات را ارائه می کند، سرویس دهنده و یا همان سرور اختصاصی نام دارد و جهان اینترنت با ارتباط میلیون ها کامپیوتر سرویس دهنده و سرویس گیرنده شکل می گیرد. در شبکه اینترنت، از آنجایی که مهمترین فاکتور به هنگام دریافت خدمات، پایداری یک سرور محسوب می شود، لذا محل های ویژه ای در سراسر دنیا با نام دیتاسنتر یا همان مرکز داده احداث می شود تا صرفا به نگهداری از سرور ها بپردازند و با تمرکز بر روی کیفیت شبکه و پشتیبانی قطعات و نرم افزارهای مورد نیاز، بصورت تخصصی شرایط را برای میزبانی وب و استفاده از سرورها به دور از مشکلات و مسائل متعدد پیرامون آن فراهم آورند. بنابراین دیتاسنتر محلی است که صدها و یا هزاران سرور اختصاصی را در رک ها ( rack )، کیج ها ( Cage ) و اتاق های مختلف جای می دهد. ساختمان دیتاسنتر از بخش های مختلفی مانند اتاق کنترل، اتاق سرور، ژانراتورها، تاسیسات خنک سازی، انبار سخت افزار، اتاق UPS و Battery backup ، اتاق نگه داری از وسایل اطفای حریق، اتاق مدیریت شبکه تشکیل می شود، هر چند که با توجه به نیازها، طراحی و امکانات و زیرساخت برای هر مرکز داده کاملا می تواند متفاوت باشد.

سرور اختصاصی

مزایای استفاده از سرور اختصاصی :

  1. در اختیار داشتن تمامی منابع یک سخت افزار پر قدرت
  2. دسترسی ادمین و بدون محدودیت به تمامی بخش های سیستم عامل
  3. کیفیت شبکه اینترنتی اختصاصی و بدون اشتراک
  4. امن بودن و قابل اطمینان بودن
  5. امکان ارتقا سخت افزاری

 

به عبارت دیگر یک سرور محلی برای نگه داری از محتوای وب سایت و اطلاعات شما خواهد بود و در سرتاسر جهان میلیون ها سرور وظیفه نگه داری از محتوایی که هر روز در وب با آن آشنا می شوید

همچنین از سرور ها برای اجرای برنامه هایی که نیاز به اینترنت دائم دارند و یا برنامه هایی که نیاز به سرعت اینترنت بالا یا قدرت پردازشی بالا است استفاده میشود

 

سرور اختصاصی

آنلاین سرور از چه کشور هایی سرور اختصاصی ارائه میکند ؟

آنلاین سرور امکان ارائه سرویس از کشور های زیر را دارد اما در صورتی که مایل هستید از کشوری غیر از موارد زیر سرویس تهیه بفرمایید با ما در تماس باشید .

در تمامی این دیتاسنتر ها آنلاین سرور دارای شبکه و تجهیزات مجزا بوده ، و بر روی اکثر این کشور ها امکان ارائه پنل کامل ری استارت ، خاموش ، روشن ، KVM ، تغییر سیستم عامل و... را دارد .

نمایندگی آنلاین سرور در این دیتاسنتر ها سبب گردیده است که امکان ارائه سرویس با قیمت مناسب و کیفیت تضمینی وجود داشته باشد .

سرور اختصاصی

سرور اختصاصی ایران

سرور اختصاصی ایران آنلاین سرور ، مناسب برای وب سایت های پربازدید و در عین حال نیازمند سرعت و امنیت میباشند .

با توجه به وجود تحریم دولت های غربی و همچین امنیت اطلاعات به جهت قرار گرفتن این سرورها در ایران ، سرور اختصاصی ایران جهت میزبانی سازمان ها و ادارات دولتی و همچنین وب سایت هایی که مخاطب اصلی آنها ایران است , بسیار مناسب می باشد.

در حال حاظر آنلاین سرور این سرویس ها را از کشور عزیزمان ایران در اختیار شما قرار می دهد و تمامی سرور ها به طور کامل توسط این شرکت پشتیبانی و مدیریت می شوند.