تماس رایگان با پشتیبانی سایت

احتراما به اطلاع می رساند آنلاین سرور برای سهولت ارتباط کاربران با بخش پشتیبانی اقدام به راه اندازی بخش تماس رایگان در سایت نموده است که کاربران میتوانند با کلید تماس رایگان به صورت کاملا ... Read More »

28th Aug 2016
شروع ارائه سرورهای مجازی ایران با هارد پر سرعت SSD

-آیا نیاز به سرعت بالای هارد دارید؟ -آیا به سرعت بالا در پردازش های سیستم عامل خود نیاز دارید؟ -آیا نیاز به افزایش سرعت لود سایت خود دارید؟ -آیا نیاز دارید که به دیتابیس خود ، سرعت اجرای بیشتری ... Read More »

26th Aug 2016
اختلال شبکه دیتاسنتر زیرساخت 29/05/95

مشترک گرامی؛ با سلام و احترام   به اطلاع می رسانیم با هدف  بهینه سازی سرویس دهی به شما عزیزان، روز جمعه مورخ 29/05/95،  از ساعت  6:00الی  8:30  بامداد به مدت 60 دقیقه، سرویس اینترنت سرورهای مجازی ... Read More »

17th Aug 2016
50 درصد تخفیف در خرید و 15 درصد تخفیف در تمدید سرور مجازی آمریکا

دوباره مي رسد از دور عطر و بوي رضا (ع)كه تازه گردد از آن در دل آرزوي رضا (ع)خمار دهر كجا راه مي تواند يافتدر آن دلي كه بنوشد مي از صبوي رضا(ع) به مناسبت ولادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت امام ... Read More »

6th Aug 2016
امکان ایجاد Reverse DNS یا RDNS سرورهای ایران و هلند

احتراما به اطلاع میرساند در پی افزایش گستره خدمات به مشترکین٬ خدمت جدیدی از آنلاین سرور در تکمیل پروژه سیستم یکپارچه DNS ارائه گردید که از این پس کاربران سرورهای مجازی و اختصاصی ایران و هلند ... Read More »

6th Aug 2016
اطلاعیه قطعی سرورهای انگلیس(تعمیرات دیتاسنتر)

احتراما  به اطلاع میرساند طبق اعلام دیتاسنتر درتاریخ چهارشنبه 5 خرداد 95 ساعت 20:30 به وقت ایران ،به مدت 4 ساعت دیتاسنتر Redstation جهت تعمیرات ساعاتی با مشکل شبکه روبرو خواهد شد.
 

21st Jul 2016
امکان استفاده از DNS Server آنلاین سرور عمومی شد

پیرامون درخواست های متعدد واصله در بخش پشتیبانی فنی در خصوص اصلی ترین مشکل کاربران٬ یعنی مبحث Dns Server شرکت آنلاین سرور تصمیم به عمومی سازی امکان استفاده Dns Server را گرفت است. آندسته از کاربرانی که ... Read More »

20th Jul 2016
به کانال تلگرام آنلاین سرور بپیوندید

با سلام و آرزوی ساعاتی خوش مشتریان و کاربران گرامی ٬ شرکت آنلاین سرور با افتخار از همه شما عزیزان دعوت می نماید که به کانال تلگرام آنلاین سرور بپیوندید. با پیوستن به شبکه های اجتماعی آنلاین ... Read More »

12th Jul 2016
ارائه مجدد سرور های اختصاصی فرانسه

با سلام با وجود وقفه ای 6 ماهه و دریافت اطمینان خاطر هایی از جانب دیتا سنتر OVH ، آنلاین سرور اقدام به ارایه دوباره سرور های اختصاصی فرانسه نموده است از این پس کاربرانی که به سرویس های دیتا سنتر OVH ... Read More »

5th Jul 2016
سرور اختصاصی ایران با ip رایگان ماه اول بدون هزینه ستاپ

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران در ماه مبارک رمضان و تبریک عید سعید فطر، آنلاین سرور شرایط ویژه و طلایی برای سرورهای اختصاصی ایران محیا نموده است که طی این فروش ویژه از مشترکین سرور ... Read More »

4th Jul 2016