ویژگی های سرور مجازی ایران با منابع اختصاصی

مرکز خدمات داده - میزبان داده پاسارگاد از محصول جدید خود با نام "سرور مجازی اختصاصی ایران" رو نمایی می نماید ،شاید ذکر است سرور مجازی ایران دارای منابع کاملا اختصاصی ، تحویل آنی و میزبانی شده در دیتاسنتر سروش رسانه می باشد ؛همچنین تمامی سرویس ها به صورت رایگان نصب و پیکربندی اولیه خواهد شد و دارای پنل مدیریتی مجزا با امکانات کامل به ویژه نصب مجدد سیستم عامل به صورت آنی می باشد.

اطلاعات بیشتر

خدمات رایگان 

1-نصب و راه اندازی رایگان تمامی کنترل پنل های هاستینگ از قبیل Web site Panel,Plesk,Kloxo,Directadmin و ... 2-راه اندازی رایگان سایت شما بر روی سرور مجازی ایران 3-انتقال رایگان اطلاعات شما 4-پیکربندی های مدیریتی و امنیتی اولیه رایگان 5-راه اندازی رایگان هاست دانلود 6-راه اندازی FTP Server برای مشاوره رایگان و اطلاع از سایر عملیات راه اندازی رایگان با ما تماس حاصل فرمایید
*همچنین لازم به ذکر است کلیه عملیات پشتیبانی نرم افزاری رایگان تا 48 پس از خرید انجام خواهد شد.درخواست های خود را هنگام سفارش در قسمت توضیحات ذکر نمایید تا بررسی و انجام گردند

نمونه امکانات کنترل پنل

صفحه اصلی مدیریت

بخش شماره 1: توضیحات مربوطه به سرور مجازی ایران و وضعیت بخش شماره 2: کلید های کنترلی از قبیل خاموش ،روشن،ریستارت و .. بخش شماره 3 :با کلیک بر روی این گزینه بدون تغییر در اطلاعات سرور می توانید وضعیت و تنظیمات شبکه را به حالت اولیه بازگردانید. بخش شماره 4 :می توانید به طور خودکار در کمتر از 1 دقیقه سیستم عامل خود را مجدد نصب کنید ،لیست سیستم عامل ها در ذیل آمده است.این لیست به مرور کامل تر خواهد شد.
بخش شماره 5:با استفاده از امکان VNC شما می توانید در صورتی که سیستم عامل شما دچار تغییرات شبکه شده و به اینترنت دسترسی نداره به سرور مجازی ایران متصل شده و مشکلتان را برطرف نمایید.

تنظیمات

کنسول VNC جهت برقراری مستقیم با سرور مجازی ایران

قیمت ها:
مشاهده پلان های خرید سرور مجازی ایران