خدمات ارزی

به وسیله سرویس پرداخت ارزی آنلاین سرور میتوانید از ۹۵ درصد فروشگاه هایی که از درگاه های بانکی ویزا و پیپال پشتیبانی میکنند خرید کنید.

این سرویس برای کاربرانی که نیاز دارند اکانت paypal شان را شارژ کنند نیز قابل استفاده است.

شما میتوانید با استفاده از خدمات پرداخت ارزی انلاین سرور نیاز خود را به شارژ اکانتهای کنترل پنلهایتان و همچنین خرید های ارزی از سایتهایی همچون ebay ,evanto,amazon ,name ,resello, و سایتهایی از این دست.

این سرویس یک خدمت است برای ساده تر کردن خرید شما از سایتهای خارجی.

در نظر داشته باشید که چند مورد قابلیت پرداخت ندارند:

-سایتهایی که به خاطر مشکلات در کپی رایت از جانب پلیس  فدرال امریکا تحت فشار می باشند.

-سایتهایی که اطلاعات پرداخت را به صورت اتوماتیک ذخیره میکنند.

-شارژ کردن پنل سایتهای شرطبندی غیر قانونی امکانپذیر نمی باشد.

-خرید اکانت سی سی کم و iptv

جز دیگر این خدمت، امکان ایجاد پنل هایی برای کاربران در سایتهای خارجی همچون دیتا سنتر های خارجی hetzner ,ovh,soyoustart و …

امکان ایجاد و وریفای حسابهای پی پال  نیز با چندین حالت مختلف وجود دارد.که امکانات زیادی را در اختیار کاربرانی که نیاز به افتتاح چنین حساب های کاربری دارند قرار می دهد.

امکان ارایه ویرا کارتهای مجازی جهت وریفای کردن پیپال

امکان ارایه ویزا کارتهای مجازی همراه با پنل انلاین

امکان ارایه ویزا کارت قیزیکی

روی دیگر خدمات ارزس انلاین سرور نقد کردن درامد های ارزی می باشد.

این مورد مخصوص ان دسته از افرادی می باشد که در حسابهای  خود موجودی ارزی دارند و نیاز دارند این موجودی را به ریال تبدیل نمایند.

پی پال یکی از رایج ترین و محبوب ترین روش های پرداخت درآمد ارزی در اینترنت می باشد. در این حالت در صورت تایید سورس دلار شما ، اکانت پی پال ما در اختیارتان قرار می گیرد تا شرکت مربوطه دلار را به آن منتقل کند و پس از انتقال در کمتر از ۲۴ ساعت معادل ریالی با شما تسویه خواهد شد. در حال حاضر ما دارای ۵ اکانت قانونی پی پال در نوع های Business و Premier از کشورهای امارات ، عمان و ترکیه هستیم که هر کدام گردش مالی بسیار بالایی دارند. به همین خاطر هیچ گونه مشکلی جهت دریافت درآمدهای با حجم بالا و نقد کردن آنها نداریم. از جمله سایت هایی که کاربران ایرانی در آن فعال هستند و درآمدهایشان بواسطه پی پال و از طریق ما نقد می شود عبارتند از:

Envato (ThemeForest, VideoHive, GraphicRiver, Microlancer, CodeCanyon)
wrapbootstrap
peopleperhour
Freelancer.com
۹۹Design.com
Elance.com
EpicGames.com
AdForGames.com
Bidvertiser.com
NeoBux.com
و …

در حال حاضر نرخ خرید هر دلار پی پال از مشتری اگر سورس معتبر باشد طبق مقادیر ذیل می باشد و بین ۳ الی ۷ روز تسویه می شود.  :

از ۱۰۰ تا ۵۰۰ دلار ۳ درصد زیر نرخ اسکناس
از ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار ۲٫۵ درصد زیر نرخ اسکناس
از ۱۰۰۰ دلار به بالا ۲ درصد زیر نرخ اسکناس

چه تراکنش هایی توسط میزبان داده پاسارگاد به ریال تبدیل نمیشوند :
۱- دلار های کلیکی غیر معتبر و رسمی
۲- دلار های هکی
۳- دلار های حاصل از نقض قوانین کپی رایت
۴- دلار های حاصل از سی سی کم
۵- دلار های حاصل از هرگونه فعالیت خارج از قوانین پیپال

توضیحات :

– به منظور اعتماد سازی شرکت با کاربر ، تسویه حساب ها برای کاربران تازه عضو شده  معمولا با تاخیر نسبت به اعضای قدیمی واریز خواهد گردید اما در صورت نیاز به تسریع در عمل verify میتوانید با ارائه مدارک شخص صاحب حساب کاربری و بانکی ،
اقدام به تایید هویت حساب کاربری و بانکی نمایید .
– فی پیپال در کلیه تراکنش ها به عهده کاربر بوده و شرکت میزبان داده پاسارگاد تنها مقادیر دریافتی که در حساب قایل استفاده می باشد را تسویه حساب خواهد نمود .
– مسئولیت ارز های دریافتی تا ۱۸۰ روز طبق قوانین پیپال با فروشنده خواهد بود لذا از واریز ارز های غیر معتبر و اعلامی در بالا خود داری فرمایید .
– از آنجایی که سقف تراکنش های بانکی در ایران محدود بوده و شرکت تنها از ۵ حساب اقدام به واریز می نماید لذا ممکن است با مشکل سقف واریز در روز رو به رو باشیم به همین منظور در چنین مواردی از شما شناسه شبا دریافت گریده که طی حواله پایا برایتان واریزی صورت پذیرد .

در پایان امید واریم در تراکنش های آنلاین خود موفق باشید .