تخفیف آلمانی روز مرد

نویسنده : امیر تقی خانی

روز مرد بر
قهرمان‌های سبیل کلفت خانواده
پشت گرمی و تکیه گاه های سرسخت خانه
و تمام مردانی که نام مردانگی را پاک نگه داشته‌اند
مبارک!!!

تخفیف روز مرد روز پدر خرید سرور مجازی و اختصاصی آلمان

تخفیف خرید سرور مجازی و اختصاصی آلمان ویژه‌ی روز مرد

آنلاین سرور ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت امیرالمومنین و روز مرد، به مناسبت این روز بزرگ هدایای ویژه‌ای برای شما در نظر گرفته است.
یک فرصت استثنایی برای خرید سرور مجازی و سرور اختصاصی آلمان با ۱۰ تا ۱۵ درصد تخفیف

تیم آنلاین سرور تصمیم گرفته است برای شادباش این عید بزرگ، به مدت سه روز بهترین سرورهای جهان برای کاربران ایرانی را با تخفیفات ویژه‌ای ارائه کند. اما چرا سرورهای آلمان بهترین سرور برای کاربران ایرانی هستند؟

سرورهای آلمان آنلاین سرور ازدیتاسنتر هتزنر که از بزرگ‌ترین، معتبرترین و محبوب ترین دیتاسنترهای جهان است ارائه می‌گردند. این دیتاسنتر علاوه بر استفاده از سخت افزار بسیار قدرتمند، شبکه اینترنتی قوی، پایداری شدیدا بالا و.. یک امتیاز مهم برای کاربران ایرانی دارد، آن هم پینگ بسیار پایین نسبت به ایران است. این امر به علت فاصله‌ی جغرافیایی کمتر آلمان نسبت به دیگر دیتاسنترهای مطرح دنیا با کشور ماست و سرعت بسیار بالایی را برای کاربران ایرانی به ارمغان می‌آورد.

از تخفیف جا نمانید!

شما برای خرید سرور مجازی و اختصاصی آلمان با ۱۰ و ۱۵ درصد تخفیف تنها سه روز یعنی ۱۷ ، ۱۸ و ۱۹ اسفند فرصت دارید! پس عجله کنید و از این فرصت نهایت استفاده را ببرید! در جدول زیر می‌توانید کدهای تخفیف سرور مجازی مدیریت شده، سرورهای مجازی مدیریت نشده با هارد SSD و با هارد معمولی آلمان را در کنار کد تخفیف انواع سرورهای اختصاصی آلمان مشاهده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات تخفیف‌های ما، دریافت اطلاعیه‌ها و اخبار شرکت، آگاهی به موقع از تمام تخفیفات و خدمات به روز و جا نماندن از هدایای مختلف آنلاین سرور، می‌توانید عضو کانال تلگرامی ما شوید.
t.me/onlineserver

سرویس‌هادرصد تخفیفکد تخفیف
سرور مجازی آلمان با هارد معمولی15 درصدpedarane-vps
سرور مجازی مدیریت شده آلمان15 درصدpedarane-vps
انواع سرورهای اختصاصی آلمان10 درصدpedarane-Ded
سرور مجازی آلمان با هارد SSD15 درصدpedarane-vps

با انتخاب سرویس و وارد کردن کد تخفیف مخصوص سرویس مورد نظرتان در هنگام ثبت سفارش، از خرید سرور مجازی و اختصاصی آلمان با قیمت ارزان لذت ببرید.