نمایندگی هاست دانلود مناسب چه کسانی است؟

سرویس نمایندگی هاست دانلود مناسب فروشندگان هاستینگ می باشد. آنها که قصد دارند در کنار ارائه سرویس  میزبانی وب سرویس میزبانی فایل (هاست دانلود) نیز ارائه کرده و خدمات خود را گسترده و تکمیل تر کنند. امروزه سایت های زیادی فایل هایی برای دانلود بر روی سایت خود قرار می دهند. همچنین سایت های آپلود سنتر زیادی دوست دارند با هزینه پایینی کار خود را شروع کنند. سایت هاستینگ شما می تواند ارایه دهنده هاست دانلود باشد .

اگر میخواهید تجارت هاستینگ خود را بدون هیچ دغدغه اغاز کنید، سرویس نمایندگی هاست دانلود آنلاین سرور پاسخ نیاز شماست. این سرویس ها شما را قادر می سازد تا بتوانید سرویس های مورد نظر خود را تعریف و با نام خودتان به کاربرانتان ارائه نمایید.

نمایندگی هاست دانلود

در این نوع نمایندگی شما بدون نیاز به درگیری با مسائلی مانند نگهداری از شبکه و سرور ها ، مدیریت سرور ها ، پرداخت هزینه های لایسنس نرم افزارها و یا پرداخت هزینه سرور اختصاصی و … فقط به تجارت هاستینگ خود می پردازید .

در این میان آنلاین سرور تمامی امور مربوط به نگهداری و مدیریت سرورها ، نصب و راه اندازی سرویس ها بر روی آنها را انجام خواهد داد. بدین ترتیب شما می توانید قفط تجارت خود را توسعه دهید. همچنین تمام امور مالی ، پشتیبانی و تماسی مشتریان با شماست و شما به راحتی با نام خود به فعالیت می پردازید و نامی از آنلاین سرور به میان نمی آید.

شما می توانید با استفاده از کنترل پنل سی پنل مخصوص نمایندگی هاست خود، فضا و یا سایر امکانات خود را بین مشتریان خود تقسیم نماید. این کنترل پنل امکان تعریف سرویسهای میزبانی و هاست به دلخواه و ایجاد سایت به تعداد تعریف شده در پلان نمایندگی هاست دانلود شما را می دهد.

سرویس‌های نمایندگی آنلاین سرور

سرویس نمایندگی هاست دانلود و نمایندگی هاست‌های دیگر آنلاین سرور، همانند سرویس‌ها‌یی که اکثر سرویس دهندگان میزبانی در ایران از شرکتهای خارجی تهیه می کنند به صورت مخفی خواهد بود. این بدان معنی است که شما از Name Server های اختصاصی خودتان استفاده خواهید نمود و هیچ راهی برای شناسایی ما وجود نخواهد داشت .