نمایندگی پیام کوتاه

امروزه پیامک دیگر تنها ابزاری برای ارسال و دریافت پیغام‌های متنی میان کاربران تلفن‌ همراه محسوب نمی‌شود و موارد استفاده‌ی بسیار متنوعی برای آن تعریف شده‌ است. در کشور ما علاوه بر ارسال پیامک انبوه، با اهدافی نظیر تبلیغات و یا اطلاع‌رسانی گسترده، خدمات ارزش افزوده‌ی متنوعی بر اساس پیامک ارائه می‌شود. لازم به ذکر است که پیامک یکی از راه‌های موثر ارتباط سازمان‌ها و ادارات، دانشگاه‌ها، بانک‌ها، بیمه‌ها، بورس‌ها، شرکت‌ها و فروشگاه‌ها با مخاطبان خاص خود است .

تیم آنلاین سرور نیز در راستای تحقق اهداف خود در راستای توسعه و اشاعه به کارگیری فناوری های اطلاعاتی و ارتباطاتی اقدام به ارائه نمایندگی سامانه پیام کوتاه نموده است.

سامانه پیامک تبلیغاتی به شما این امکان را می دهد که از طریق بستر اینترنت بدون نیاز به هیچ دستگاه جانبی و از طریق خطوط مجازی ( مانند خطوط ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰ و… ) با روش های گوناگون پیامک ارسال نمایید . سامانۀ نمایندگی امکان کسب درآمد از طریق فروش پنل‌های ارسال پیامک را به شما می‌دهد و فرصت ایده آلی برای فعالیت افراد حقیقی در حیطه ارائه خدمات پیام کوتاه و فروش سامانه پیامک می باشد . این نمایندگی به صورت نمایندگی مستقل است یعنی هر نماینده توانایی فروش پنل ارسال اس ام اس ارائه خدمات پیام کوتاه را با برند تجاری و دامنه و لوگو اختصاصی خود را دارا باشد. این امکان برای زیر نماینده های هر نماینده نیز وجود دارد وتمام نمایندگانی که از این سرویس استفاده میکنند می تواند با نام و برند خود فعالیت نماید. سرویس نمایندگی مستقل برای تمامی افرادی که تمایل به ارائه خدمات پیام کوتاه و اعطای پنل اس ا م اس دارند بتواند با سرمایه اندک سامانه ارسال پیامک اختصاصی خود را راه اندازی نموده و شروع به کسب و کار کند. با داشتن یک پنل نمایندگی شما می توانید بدون داشتن مهارت خاصی به تجارت پیام کوتاه بپردازید. در سال های اخیر تقاضای بالای بازاریابی و ارسال انبوه تبلیغات از طریق پیامک دلیل قانع کننده ای برای درآمد بالای این کار خواهد بود.