سرور مجازی پرترافیک ایران (ترافیک نامحدود) مناسب چه کسانی است؟

سرور مجازی پرترافیک ایران گزینه ای مناسب برای کاربرانی می باشد که نیاز به یک بستر میزبانی با منابع اختصاصی، حجم ترافیک بالا ، سرعت بالا و امنیت دارند. این نوع سرویس نامحدود VPS ایران برای کسانی مناسب میباشد که با هزینه ی مناسب، به ترافیک زیادی نیاز داشته باشند.

سرور مجازی ایران آنلاین سرور دارای پینگ پایینی برای کاربران ایرانی میباشد. به همین دلیل بهترین گزینه برای کسانی است که بازدیدکنندگان وب سایت آنها ، اغلب از ایران میباشد. همچنین به دلیل پینگ کمتر نسبت به سرورهای مجازی خارج ، سرعت اتصال به سرور مجازی ایران بسیار مناسب میباشد.

خرید سرور مجازی پرترافیک ایران VPS

دیتا سنتر ملی سروش رسانه، یکی از بزرگترین و قدیمی‌ترین تامین کننده‌ های اینترنتی ایران است. برترین سرویس‌ها را از نظر کیفیت و امنیت و پشتیبانی سرویس ارائه می‌‍دهد.

لازم به ذکر است که سرور مجازی پرترافیک ایران همانند يک سرور اختصاصی مستقل و با همان سطح دسترسي عمل مي نمايد. در نتیجه منابع در نظر گرفته شده برای هر پلن کاملا اختصاصی خواهد بود.

[go_pricing id="iran-vps-unlimited"]

[ms_accordion style="simple" type="1" class="" id=""] [ms_accordion_item title="جزئیات بیشتر" color="#ffffff" background_color="#18ae9f " close_icon="fa-plus" open_icon="fa-minus" status="close"]

[go_pricing id="more-details-iranvps"]

نکات قابل توجه در مورد سرور مجازی پرترافیک ایران

سرور مجازیسرورهای ایران از دیتاسنتر دولتی سروش رسانه می باشد که دارای پورت قدرتمندتری نسبت به سایر دیتاسنتر های ایرانی می باشد. لازم به ذکر است سرورهای آنلاین سرور در رک های اختصاصی شرکت میزبان داده پاسارگاد قرار دارد و از تجهیزات شبکه و آی پی اختصاصی شرکت میزبان داده پاسارگاد استفاده میگردد. سرور مجازی پرترافیک ایرانتمامی پورت های شبکه ۱ گیگابیت می باشند اما با توجه به اینکه این سرویس VPS ایران به صورت پرترافیک ارائه میگردد به دلیل عدم کاهش کیفیت سرویس های پرترافیک با پورت ۴۰ مگابیت ارائه میگردد. سرور مجازیکنترل پنل خاموش/ روشن ، ریستارت ، تغییر سیستم عامل ، پهنای باند ، تغییر رمز و … از داخل پنل کاربران در دسترس می باشد. سرور مجازیتحویل و تغییر سیستم عامل سرور مجازی پرترافیک ایران به صورت آنی می باشند.  موارد خلاف قوانین دیتاسنتر مانند : کرک ، اسپم ، داس ، دیداس و... برخورد خواهد شد.

[/ms_accordion_item] [/ms_accordion]

ارائه دسترسی ادمین :

در سرورهای مجازی لینوکس با دسترسی root از طریق ssh و نرم افزار putty و در سرور های ویندوز با دسترسی admin از طریق ریموت دسکتاپ ( Remote desktop connection ) مدیریت کلی سیستم عامل و سرور خود را به عهده خواهید داشت.

امکان نصب تمامی سیستم عامل ها :

انواع سیستم عامل های ویندوز و لینوکس بر روی سرور مجازی ایران قابل نصب می باشند. کلیه ی سیستم عامل های ارائه شده توسط آنلاین سرور به آخرین ورژن موجود آپدیت شده و دسترسی به تمامی نسخه های مد نظر شما امکان پذیر می باشد.

استفاده از مجازی ساز VMWare :

VMware vSphere به عنوان پرکاربردترین پلتفرم مجازی سازی در صنعت محسوب می‌شود. اعتماد مشتریان به vSphere به واسطه‌ی پلتفرم ایمن و معتبر Hypervisor شکل می‌گیرد که با هدف مجازی سازی ارائه گردیده است.

امکان ارتقا سرور :

شما در هر لحظه می توانید بدون ایجاد اختلال در سرویس اقدام به ارتقا منابع VPS ایران خودتان نمایید. این ارتقا می تواند شامل ارتقا سرور مجازی پرترافیک ایران به پلن بالاتر و یا افزایش قدرت پردازش و حافظه رم، افزایش فضای هارد بعد از خرید سرور مجازی ایران باشد.