طراحی و پیاده سازی وبسایت

طراحی سایت شامل چندین حالت مختلف می باشد که به گزیده هایی از آنها در زیر اشاره شده است

  1. طراحی سایتهای سازمانی**(سایت هایی با مقاصد و سیستم های خاص که تمرکز بر کارکرد داند مانند سایتهای برگزاری آزمون که نمونه آن را میتوان سایت سازمان سنجش نام برد)
  2. طراحی سایتهای شرکتی***(سایت هایی که شرکت ها برای معرفی خود و خدمات خود طراحی میکنند که میتواند پل مناسبی بین شرکت و مشتریان باشد که البته معمولا این سایت ها با سیستم های فروش آنلاین و ویترین های مجازی گزینه ی فوق العاده ای برای شرکتها و کارخانه ها می باشند چرا که با این  روش تجارت هزینه ها کاهش پیدا میکنند .اطلاع رسانی ها و سفارشات آنلاین بوده،تبادل پول به بهترین و امنترین شکل ممکن می باشد و گزارشات آنی و لحظه ای قابل ارایه می باشد.)
  3. طراحی سایتهای شخصی***(افرادی که میل هستند تا خود و یا کسب و کار خود و یا علایق خود را با دیگران به اشتراک بگذارند از این سایت ها استفاده میکنند .هر چند که این سایت ها میتوانند گزینه ها مناسبی برای افرادی باشند که به صورت آزاد در حال ارایه خدمات می باشد و یا به عبارت بهتر میتواند برای افرادی که به صورت freelancer در حال ارایه خدمت می باشند گزینه ی مناسبی باشد.
  4. طراحی سایتهای با مقاصد خاص مانند(فروشگاه ها ، سایتهای تفریحی و سرگرمی و ...)(کارایی این سایت ها نیز واضح می باشند و میتوانیم گزینه های موفقی در این مورد مثال بزنیم مانند دی جی کالا در زمینه فروش الکترونیکی،سایت هایی مانند بیتوته در زمینه سرگرمی،و یا سایتی مانند دیوار در ضمینه خرید و فروش)
در طراحی سایت استاتیک معمولا تمرکز بر روی طراحی گرافیکی وب سایت بوده و وب سایت بیشتر نقش یک کاتالوگ الکترونیکی را ایفا می کند. این قبیل طراحی های سایت را معمولا به مشتریانی پیشنهاد می کنیم که قصد تغییر محتوای سایت خود را نداشته و یا به ندرت احتیاج به تغییر آن پیدا می کنند .

طراحی سایت داینامیک علاوه بر طراحی سایت زیبا شامل امکانات دیگری برای ارایه سرویس به مخاطبان است به عنوان مثال فرم تماس و یا ثبت نام، جستجو در بانک اطلاعاتی، امکان تغییر مطالب سایت و ... . از آنجا که طراحی سایت داینامیک معمولا شامل یک سری امکانات معمول و پایه ای می باشد لذا یک سیستم مدیریت محتوا که کلیه بخشهای مورد نیاز یک وب سایت را دارا باشد بهترین گزینه برای انتخاب می باشد. درصورتی که شما قصد سفارش طراحی سایت داینامیک را با خصوصیات خاصی دارید با ما در ارتباط باشید.

تعرفه و مشاوره

با توجه به تغییر نیاز و ملزومات هر وبسایت امکان قرارگیری تعرفه طراحی سایت در سایت وجود ندارد. لذا جهت انجام امور طراحی سایت یا مشاوره رایگان در این مورد از طریق یکی از راه‏های زیر با ما تماس بگیرید.

شماره تلفن : 02154634

ایمیل:  info [@] onlineservers [.] ir