سرور افسانه ای را از دست ندهید !!!

آنلاین سرور با در نظر گرفتن پیشنهادات کاربران عزیز اقدام به ارائه سرور های نیمه اختصاصی ایران تحت عنوان سرور افسانه ای کرده است که از ویژگی های بارز این سرور ها می‌توان به تعداد بسیار کم ماشین مجازی برروی یک سرور اختصاصی اشاره کرد که در این سرور ها فقط و فقط 3 حساب یا ماشین ایجاد شده که شرایط میزبانی فوق‌العاده ای را برای کابرانی که سرور اختصاصی هزینه زیادی برای آنها دارد و سرور مجازی نیز پاسخگوی نیاز آنها نیست ، فراهم نموده است.

تفاوت سرور افسانه‌ای با سرور مجازی :

در چندین مورد این دو سرور دارای تفاوت است مانند تعداد آیپی قابل ارائه ، استفاده از پهنای باند ، منابع سرور همانند رم و هارد و ... که تک به تک به بررسی این موارد میپردازیم .

آیپی IP : برروی سرور های مجازی امکان دریافت 3آیپی اضافه برروی هر سرور وجود دارد که در سرور افسانه ای امکان ارائه آیپی تا 10 آیپی اضافه امکانپذیر است ( در شرایط خاص امکان دریافت آیپی اضافه تا 20 عدد هم ممکن است که برای اطلاع از این موضوع میتوانید با ارسال پیام در قسمت چت آنلاین یا ارسال تیکت میتوانید از آن مطلع شوید ) یعنی نزدیک به 3 برابر سرور مجازی .

باند پهنای : طبیعتا هرچه تعدا نفرات استفاده کننده از یک سرور کمتر باشد امکان استفاده از پهنای باند بیشتر ممکن است . در سرور مجازی ، ماشین های مجازی ایجاد شده از سرور اختصاصی بین 8 تا 25 ماشین است که در سرور افسانه ای این تعداد به 3 میرسه که میتونه شرایط میزبانی فوق العاده ای رو برای کاربران استفاده کننده از این سرویس فراهم کند.

منابع سرور : بالاترین پلن سرور مجازی دارای 8گیگ رم ، هارد 120 گیگ و سی پی یو 8 هسته میباشد که این مقدار در سرور افسانه ای به رم 16گیگ ، هارد از 250گیگ تا 1ترابایت و سی پی یو بالاتر میرسد.

چرا سرور افسانه ای باید خرید ؟

بی شک برای افرادی که نیازمند منابع بالاتری به نسبت سرورمجازی هستند و از طرفی تهیه سرور اختصاصی هزینه زیادی برای آنها دارد این بهترین گزینه است که با مبلغی کمتر از مبلغ سرور اختصاصی ، صاحب سروری با منابع مشابه سروراختصاصی شوند.

همچنین از دیگر جذابیت های این سرور امکان خرید آیپی اضافه تا 10 عدد ( در شرایط خاص تا 20 عدد ) و ترافیک بیشتر به نسبت سرور های مجازی است.