لایسنس Cloud Linux

برایتان سوال شده چرا به لایسنس Cloud Linux نیاز داریم؟ می‌دانید که  در سرویس هاست لینوکس اشتراکی بیش از ۱ کاربر بر روی یک سرور میزبانی می شود. پس ممکن هست یکی از کاربرهای میزبانی شده بر روی سرور اشتراکی مورد حمله یا مشکل نرم افزار بر بخورد که موجب مشغول کردن یا Hang/Crash سرور شود.

در واقع با کلود لینوکس که مبتنی بر سیستم عامل Centos هست؛ مدیریت سرور و کاربر بسیار راحت خواهند بود. چرا که کندی سرعت ، قطعی و به مخاطره افتادن امنیت سرور به دلیل حمله ، مشکل و… برای وب سایت ها اتفاق نمی افتد.

در اصل کلود لینوکس یک تکنولوژی در سطح هسته است که سیستم عامل را دارای ثبات کاری بالایی می‌کند و توانایی هماهنگی بین سخت افزار و سرویس‌های راه اندازی شده را دارد.

پلن هالایسنس سیستمیلایسنس اورجینال
تغییر آی پییکبار در ماهیکبار در ماه
php Selectorدارددارد
هزینه نصبرایگانرایگان
هزینه تنظیم (یکبار)۴۷۵,۶۸۵ تومانندارد
قیمت ماهیانه۹۵,۲۰۴ تومان ۴۶۹,۳۱۵ تومان
قیمت سالیانه۹۵۰,۳۶۳ تومان۵,۶۳۱,۷۸۰ تومان
ثبت سفارش

لایسنس Cloud Linux این امکان را فراهم میسازد که از یک نسخه ی اورجینال بتوان برای چند کاربر استفاده کرد. بدیهی است که هزینه ی آن نسبت به نسخه ی اورجینال Cloud Linux و به صرفه تر میباشد. کلیه امکاناتی که در لایسنس اورجینال وجود دارد در لایسنس سیستمی هم وجود خواهد داشت. تنها تفاوتی که میتوان به آن اشاره کرد این است که امکان پشتیبانی مستقیم از جانب کلودلینوکس برای لایسنس سیستمی وجود ندارد.

لایسنس ها تنها بر روی یک سیستم و برای دوره مشخص (یک ماهه یا یک ساله) قابل استفاده می باشند.
نصب و تنظیمات اولیه، شامل نصب افزونه ها و نرم افزارها، و کانفیگ امنیتی سرور نمی شود.
تلاش برای نصب نسخه های نال شده، سابقه خرید لایسنس Cloud Linux از طریق ایران و شناسایی شدن IP جزو مواردی است که می تواند باعث بلاک شدن IP شما در سایت اصلی شود.