سایر لایسنس ها

آنلاین سرور انواع لایسنس‌های نرم‌افزاری را به صورت سیستمی ارائه می‌کند. لایسنس KernelCare ، لایسنس JetBackup ، لایسنس Outgoing Spam Monitor ، لایسنس Virtualizor Panel ، لایسنس پلاگین MailScanner Front-End برای سی پنل ، لایسنس Softaculous ، لایسنس DA Reseller ، لایسنس CPNginx ، لایسنس Imunify360 ، لایسنس LetsEncrypt – FleetSSL cPanel و لایسنس ASSP در سیستم لایسنس آنلاین سرور به شما ارائه می‌شود.

خرید انواع لایسنس ها

 خرید لایسنس KernelCare ، JetBackup ، لایسنس Outgoing Spam Monitor ، Virtualizor Panel ، لایسنس پلاگین MailScanner Front-End برای سی پنل ، Softaculous ، لایسنس DA Reseller ، CPNginx ، لایسنس Imunify360 ، LetsEncrypt - FleetSSL cPanel و لایسنس ASSP

kernelCare

با خرید لایسنس ماژول KernelCare دیگر نیازی به انجام به روز رسانی هسته به صورت دستی نیست و دیگر نگران زمان Downtime مورد نیاز برای Reboot سیستم نخواهید بود، زیرا با استفاده از این ماژول به روز رسانی را به صورت در لحظه بر روی هسته لینوکس انجام داده و شما قادر به استفاده از این امکانات به روز شده خواهید بود.

  • امکان دریافت آخرین به روز رسانی های مربوط به هسته لینوکس
  • دریافت نسخه جدید افزونه های (Patch) امنیتی کرنل لینوکس برای جلوگیری از حملات به سرور
  • امکان قابلیت بازگشت (Rollback) به نسخه قبلی ماژول های بروز رسانی شده کرنل بدون نیاز به Reboot سیستم
  • سازگاری کامل با سرور های مجازی و سرورهای اختصاصی
  • امکان نصب و به روزرسانی هسته لینوکس بدون نیاز به راه اندازی مجدد سیستم (Restart)

jetbackup

jetbackup جت بکاپ پلاگین تکمیلی برای سیستم پشتیبانی گیری اطلاعات در سی پنل می باشد . این افزونه whm با پر کردن نقص های سیستم بکاپ سی پنل امکانات زیادی فراهم می کند که بکاپ داخلی سی پنل فاقد آنهاست. برخی از امکانات این سیستم بکاپ حرفه ای شامل محدود کردن بکاپ برای نماینده و کاربر، گرفتن بکاپ مستقیم در سرور بکاپ ( با قابلیت های بیشتر نسبت به سیستم داخلی سی پنل ) ، امکان ریستور کردن بکاپ توسط کاربران سی پنل، امکان دانلود بکاپ از سرور یا سرور بکاپ توسط کاربر، اعمال محدودیت برای بکاپ هر کاربر و داشتن ماژول WHMCS برای فروش فضای بکاپ می باشد.

DAreseller

DAreseller پنل نمایندگی مخصوص دایرکت ادمین ، ساخت و مدیریت الفا/مستر/ریسلر، پنل مدیریت پیشرفته، مدیریت و بازگردانی بکاپ برای نمایندگان است.

imunify360

Imunify360 یکی از بهترین پلتفرم های چند لایه برای سرورهای میزبانی وب مبتنی بر لینوکس را ارائه کرده است. این پلتفرم با استفاده از تکنولوژی یادگیری ماشین (Machine Learning) و پردازش اطلاعات در سطح جهان، سیستم دفاعی خود را ارتقا داده و در رویکرد شش لایه ای خود برای محافظت از سیستم مورد استفاده قرار می دهد. که با ترکیب چندین مفهموم در دنیای امنیت می‎تواند امنیت سرور شما را به مقدار بسیار چشم گیری افزایش دهد ، این مفاهیم شامل:  فایروال پیشرفته ، سیستم تشخیص و جلوگیری از نفود (IPS/IDS)  ، سیستم اسکن و خنثی سازی بد افزارها و …. می‎باشد.

LetsEncrypt – FleetSSL cPanel

با نصب پلاگین letsencrypt-cpanel بر روی سی پنل قادر خواهید بود به کاربران سی پنل خود ssl رایگان بدهید .

ASSP

با استفاده از نرم افزار آنتی اسپم ASSP تعداد اسپم دریافتی شما نزدیک به صفر خواهد بود.

پلن هالایسنس سیستمی KernelCare
لایسنس سیستمی JetBackup
لایسنس سیستمی DA Reseller
لایسنس سیستمی Imunify360
لایسنس سیستمی LetsEncrypt - FleetSSL cPanel
لایسنس ASSP
هزینه سرویس۳۸,۳۱۷ تومان ماهیانه۳۸,۳۱۷ تومان ماهیانه۳۸,۳۱۷ تومان ماهیانه۷۶,۰۹۸ تومان ماهیانه۶۱۸,۹۶۵ تومان ماهیانه۱,۲۵۹,۳۶۵ تومان سالیانه
ثبت سفارش

Outgoing Spam Monitor

لایسنس ضد اسپم OSM برای جلوگیری از ارسال ایمیل اسپم

Virtualizor Panel

Virtualizor یک کنترل پنل قدرتمند و معروف با امکان ارائه پنل مدیریت تحت وب با تمامی امکانات مورد نیاز مدیران سرور و ارائه دهندگان سرور اختصاصی و سرور مجازی می باشد که جهت مجازی سازی کاربرد دارد. از مزایای Virtualizor میتوان به سادگی و در عین حال کامل بودن پنل کاربری و بخش های مدیریتی آن اشاره نمود. در سال های اخیر با منتشر شدن این کنترل پنل، اکثر مدیران سرور از خرید لایسنس Virtualizor جهت مدیریت و مجازی سازی سرورهای خود استفاده می‌کنند. همچنین جالب است بدانید که این مجازی ساز کاملا با ساختار مجازی سازی KVM سازگار بوده و بدون مشکل با آن کار میکند.

MailScanner Front-End

پلاگین MailScanner Front-End برای سی پنل :
Mail Scanner ، تمام ایمیل های شما را از ویروس و هرزنامه ها پاک کرده و امنیت شما را تامین میکند. این ابزار برای مدیریت ایمیل و از بین بردن بار اطلاعات و داده‌ای که بر روی سرور ادمین قرار داده، بسیار کمک کننده است.

Softaculous

لایسنس Softaculous یا سافتاکلوس یک پلاگین برای پنل مدیریت هاست می باشد که به کاربران اجازه نصب خودکار اکثر اسکریپت ها رو بدون دانش فنی می دهد. کاربر تنها با یک کلیک می تواند اسکریپت مورد نظر خود را نصب کند. اکثر cms های معروف مانند وردپرس و جوملا و اسکریپت‌های فروشگاهی در نسخه‌های مختلف در سافتاکلوس وجود دارد. این پلاگین اکثر پنل‌های معروف هاستینگ مانند cPanel، DirectAdmin، Plesk، H-Sphere، ISP System، Interworx، CentOS WebPanel و Hosting Controller را پشتیبانی می کند.

CPNginx

پلاگین cPNginx یک افزونه بسیار قدرتمند برای سرور های متبنی بر کنترل پنل وب هاستینگ WHM/cPanel است . Nginx یک وب سرور است که باعث می شود سرعت سایت شما دو برابر شود.

  • قابلیت پشتیبانی و مدیریت بیش از ۱۰,۰۰۰ اتصال همزمان با مصرف رم بسیار پایین
  • کانفیگ پذیری بالا و آسان
  • سازگار با IPv6
پلن هالایسنس سیستمی Outgoing Spam Monitor
لایسنس سیستمی Virtualizor Panel
لایسنس سیستمی پلاگین MailScanner Front-End برای سی پنل
لایسنس سیستمی Softaculous
لایسنس سیستمی پلاگین CPNginx
هزینه راه اندازی۷۶,۰۹۸ تومان ۲۸۸,۵۸۳ تومان ۲۰۸,۷۲۳ تومان ۱۴۳,۸۹۰ تومان ۸۴,۴۰۵ تومان
هزینه ماهیانه۳۸,۳۱۷ تومان ۷۶,۰۹۸ تومان ۳۸,۳۱۷ تومان ۲۸,۱۳۵ تومان ۷۶,۰۹۸ تومان
ثبت سفارش