لایسنس پلسک

کنترل پنل Plesk کنترل پنلی قدرتمند و معروف با ترند بسیار عالی در سال های گذشته است و خرید لایسنس پلسک به مدیر سرور اجازه می دهد برای ایجاد وب سایت های جدید، حساب های نمایندگی فروش، حساب های ایمیل و ورودی های DNS از طریق یک رابط مبتنی بر وب ( رابط کاربری ) اقدام نماید و به راحتی مدیریت تمامی بخش ها و سرویس ها را از طریق بخش های مختلف کنترل پنل مدیریت کند.

خرید لایسنس پلسک Plesk

کنترل پنل پلسک سیستم عامل‌ ویندوز و لینوکس را پشتیبانی می‌کند. اما نسبت به دیگر کنترل پنل‌های محبوب مانند سی پنل ، سازگاری بیشتری با محیط ویندوز دارد به همین علت نزد کاربران سرورهای ویندوزی دارای محبوبیت بالایی است.

با خرید لایسنس پلسک ( Plesk ) و استفاده از رابط گرافیکی منحصر به فرد آن که مبتنی بر وب است، شما به راحتی می‌توانید هاست و  صندوق ایمیل ایجاد کنید، پیکره بندی دامنه (دامین) خود را انجام دهید،  فایلهای وب سایت (هاست) خود را مدیریت کنید، برنامه‌های کاربردی تحت وب روی هاست خود نصب کنید، کد برنامه نویسی ایجاد و مدیریت کنید، کاربران FTP وب سایت را مدیریت کنید، گواهینامه SSL در وب سایت خود نصب کنید و بسیاری کارهای دیگر که در مدیریت سرور با آن درگیر هستید، را انجام دهید.

پلسک (Plesk) انجام کارهای هاست را بسیار راحت کرده است، به طوریکه شما برای انجام آنها لازم نیست تا اطلاعات زیادی در مورد فرامین داخلی سرور داشته باشید.

خرید لایسنس پلسک Plesk

آنلاین سرور انواع لایسنس پلسک اورجینال و لایسنس‌های سیستمی مخصوص آنلاین سرور را در اختیار شما قرار می‌دهد.

پلن هالایسنس اورجینال 10 دامنهلایسنس اورجینال 30 دامنهلایسنس سیستمی Plesk Web Host- VPS Editionلایسنس سیستمی Plesk Web Host- Dedicate Edition
هزینه راه اندازینداردنداردندارد۳۸۰,۲۲۲ تومان
کانفیگ حرفه‌ای
(در صورت درخواست کاربر)
300,000 تومان300,000 تومان300,000 تومان300,000 تومان
هزینه ماهیانه۲۶۷,۹۵۰ تومان ۴۰۱,۹۲۵ تومان ۷۶,۰۹۸ تومان ۸۴,۴۰۵ تومان
ثبت سفارش