خرید هاست دانلود

هاست دانلود چیست؟

سرویس هاستینگ دانلود یک فضای میزبانی وب کامل برای میزبانی فایل‌های دانلودی وب سایت شما می‌باشد. خرید هاست دانلود برای افرادی مناسب است که حجم فایل‌های دانلود و آپلود بالایی دارند. با خرید هاست ویژه‌ی Download ، فضای زیادی در این نوع میزبانی در اختیار شما قرار می‌گیرد که این امکان را برای شما مهیا می‌سازد تا حجم زیادی از فایل‌های خود را با آپلود و دانلود و لینک مستقیم و.. در اختیار کاربران قرار دهید.

در اصطلاح، فضای میزبانی وبی را که یک یا چندین سایت توزیع کننده‌ی فایل را در بر می‌گیرد، هاست دانلود می‌گویند. این سایت‌ها به پهنای باند بالا، حجم ترافیک کافی و از همه مهتر فضای ذخیره سازی فایل بسیار بالایی نیازمند هستند. در واقع برتری اصلی این فضای میزبانی در مقابل میزبان وب اشتراکی همین ترافیک و فضای ذخیره سازی بالا، به انضمام امکان دانلود فایل به صورت مستقیم است.

خرید هاست دانلود

خرید هاست دانلود مناسب چه کسانی است؟

سرویس هاست دانلود بهترین گزینه برای سایت‌هایی ست که قصد ارائه‌ی فایل‌های بسیاری به کاربرانشان دارند. برای مثال اگر شما دارای یک سایت دانلود موزیک، فیلم، عکس، فایل و… هستید؛ فشاری که حجم بالای آپلودهای شما و دانلودهای کاربرانتان به فضای میزبانی وارد می‌کند، برای فضای میزبانی اشتراکی و میزبانی‌های دیگر که محدودیت فضای میزبانی خود را دارند اصلا مناسب نیست.

این امر موجب کاهش شدید کارایی سایت شما و نارضایتی کاربرانتان خواهد شد. حتی ممکن است این حجم بار که سایت اصلی شما از فایل‌ها و خود اسکریپت های سایت تحمل می‌کند موجب کندی یا حتی اختلال در سایت شود.

اصلا از یک زاویه‌ی دیگر ببینیم، شما قصد راه اندازی یک سایت دارید! بسیار خوب! سایت شما سال‌ها کار می‌کند و فایل‌های مختلف در آن بارگذاری می‌شود که حجم این فایل‌ها بعد از مدتی به حجم بالایی (مثلا ۲۰ گیگابایت) می‌رسد. برای مدیریت این حجم فایل آپلود شده در فضای میزبانی وب معمولی قطعا به مشکل خواهید خورد. و البته اگر یک هاست معمولی دیگر با حجم بسیار بالا( همان ۲۰ گیگابایت) تهیه نمایید خیلی برای شما هزینه‌بر خواهد بود.

بهترین راه حل!

یک هاستینگ دانلود که ممکن است ده ها گیگابایت فضا و صدها گیگابایت پهنای باند در اختیار شما قرار دهد؛ قطعا مناسب ترین گزینه برای ایجاد فضای دانلود و آپلود راحت شماست. در واقع خرید هاست دانلود با امکانات سخت افزاری و نرم افزاری ویژه، کمک می‌کند تا فایل‌های بسیاری را با حجم بالایی به صورت همزمان به کاربران زیادی ارائه دهید.

پس اگر قصد دارید یک سایت دانلودی راه اندازی کنید و یا می‌دانید در آینده فایل‌های بسیار زیادی روی سایتتون برای دانلود و.. آپلود خواهید کرد. بهترین گزینه‌ی شما همین فضای میزبانی دانلود است. سایت اصلی خود را روی یک هاست معمولی راه‌اندازی می‌کنید و فایل‌های خود را روی فضای میزبانی وب دانلود بارگذاری می‌کنید. هدف اصلی استفاده از این نوع فضای میزبانی کاهش هزینه و افزایش کیفیت سایت است.

با این کار شما هم از بار اصلی سایت خود کاسته‌اید و یک وب سایت و دیتابیس سبک‌تر دارید؛ هم در هزینه صرفه‌جویی کرده اید. برای مثال اگر هزینه‌ی ۲۰ گیگ فضا در میزبانی اشتراکی ۶۰٫۰۰۰ تومان است؛ در خرید هاست دانلود این هزینه به مثلا حدود ۳۰٫۰۰۰ تومان می‌رسد. علت اصلی این ارزانی نسبت به فضای میزبانی وب معمولی، نبود یک سری امکانات از قبیل ایمیل سرور، دیتابیس، بک آپ و.. است.

نمایی از پلن‌های سرویس هاستینگ دانلود آنلاین سرور

پلن هاپلن اولپلن دومپلن سومپلن چهارمپلن پنجمپلن ششم
فضای میزبانی5 گیگابایت15 گیگابایت35 گیگابایت80 گیگابایت100 گیگابایت160 گیگابایت
ترافیک ماهیانه100 گیگابایت500 گیگابایت1 ترابایت1 ترابایت2 ترابایت3 ترابایت
دامنه رایگان
(خرید سالیانه)
ir.ir.ir.com یا ircom یا ircom یا ir
دیتابیس012345
هزینه ماهیانه11,500 تومان26,000 تومان32,500 تومان52,000 تومان91,000 تومان130,000 تومان
هزینه سه ماهه32,000 تومان74,000 تومان92,500 تومان148,000 تومان259,000 تومان370,000 تومان
هزینه سالیانه117,000 تومان265,000 تومان331,500 تومان530,000 تومان928,000 تومان1,326,000 تومان
ثبت سفارش

ویژگی‌های هاست دانلود آنلاین سرور

زمینه‌ی فراهم شده برای این فضای میزبانی وب به گونه ای است که علاوه بر پهنای باند بسیار، فضای ذخیره سازی زیاد، سرعت دیسک سخت و سرعت شبکه‌ی بالا، توانایی مدیریت مصرف حافظه و استفاده از دیسک سخت در هنگام مواجهه با حجم زیاد دانلود و پاسخگویی به نیاز کاربران را دارا باشد.

پورت تمامی host های دانلود ۱ گیگابیت می‌باشد و سرعت مناسبی را جهت دانلود به شما ارائه می‌دهد و همچنین دسترسی از طریق وب و ftp برای کاربران مهیا می‌سازد. از مزایای خرید هاست دانلود امکان استفاده از اسکریپت رپیدلیچ نیز می‌باشد.

در هاستینگ دانلود به منظور جلوگیری از سوء استفاده برخی از کاربران حداکثر سرعت دانلود ۳۰۰ کیلوبایت در ثانیه میباشد (از هر آی پی) و همچنین برای هر آی پی محدودیت ۱۰ کانکشن در یک لحظه در نظر گرفته شده است. محدودیتی در کشور دانلود کننده قرار داده نشده است.

دقت کنید!

نکته‌ی قابل توجه اینجاست که فضای میزبانی وب دانلود فاقد دیتابیس و php و.. است و روی آن طراحی سایت، راه اندازی اسکریپت، سرویس ایمیل، بک آپ گیری، ادان دامین و.. ممکن نمی‌باشد. درنتیجه شما روی اینگونه میزبانی‌ها امکان راه اندازی سایت و ارسال و دریافت ایمیل نخواهید داشت.

هاست های Download فقط جهت میزبانی فایل و وب سرور تعریف شده اند. در نتیجه خرید هاست دانلود در کنار host اصلی برای میزبانی سایت صورت می‌گیرد. یعنی ابتدا یک فضای میزبانی وب جهت ایجاد ایمیل و وب سایت، انتخاب شده و سپس جهت قرارگیری فایل ها از فضای میزبانی وب دانلود استفاده می‌گردد تا در این صورت فشار زیادی به فضای میزبانی اصلی وارد نشود.

برای خرید هاست میزبان اصلی سایت‌تان می‌توانید در کنار فضای میزبانی وب Download از سرویس‌های دیگر آنلاین سرور مانند :هاست سی پنل ایران ، هاست پربازدید ، هاست لینوکس اشتراکی  استفاده نمایید. البته که انتقال اطلاعات به هاست‌های Download برعهده خود کاربر می باشد.

خرید هاست مخصوص دانلود

چطور از فضای میزبانی وب اصلی به فضای میزبانی دانلود خود دسترسی داشته باشیم؟

نکته‌ی اول اینکه نیازی به ایجاد ارتباط خاصی بین این دو هاست نخواهید داشت. حتی نیاز نیست سیستم عامل این دو میزبان وب شما مشابه باشند. هرکدام یک فضای میزبانی مجزا هستند و فقط کافیست شما وقتی فایلی را در فضای میزبانی دانلود بارگذاری کردید؛ یک لینک برای آن ایجاد کنید و آن لینک را در سایت خود قرار دهید. بهتر است از ابتدا تمام فایل‌های آپلودی سایت خود را در فضای میزبانی وب دانلودتان دسته بندی و پوشه بندی کنید.

نکته‌ی دیگر اینکه در فضای میزبانی Download می‌توانید بوسیله‌ی ساب دامین خود لینک بدهید. مثلا اگر دامنه‌ی شما onlineserver.ir باشد با استفاده از یک dl در ابتدای آن یعنی dl.onlineserver.ir وارد هاست دانلود خود می‌شوید.

پس از اینکه ساب دامین خود را ساختید؛ از سرویس دهنده‌ی هاستینگ خود درخواست می‌کنید که ساب دامین را روی آی پی هاست Download شما متصل کند.