آنلاین سروردرباره آنلاین سرور

استخدام

تخفیفات ویژه

بلاگ
021-54634

نمایندگی ثبت دامنه ملی

سرویس نمایندگی دامنه ملی آنلاین سرور فرصت بسیار مناسبی را برای افرادی که نیاز به اخذ نمایندگی دامنه ملی دارند ، فراهم کرده است. این سرویس با شرایط فوق العاده ای ارائه می‌شود ; به صورتی که برای اخذ نمایندگی نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست و این سرویس به صورت کاملا رایگان ارائه می‌شود.

از یک استارت ‌آپ کوچک تا سازمانی بزرگ پشتیبان‌تان هستیم.

border2
border1
Server illuustration
نام پلنپلن خرید سرویس نمایندگی دامنه ملی
ماژول WHMCS
دامنه قابل ثبت.ir
قیمت ثبت یک ساله26,000 تومان
قیمت ثبت ۵ ساله78,000 تومان
مدت زمان تحویلآنی
قیمت این سرویسرایگان
خرید محصول

سوابق کاری آنلاین سرور

texture

دیتاسنتر در جهان

texture

مشتری از سراسر ایران

texture

خدمات ارائه شده

texture

سال حضور در مارکت

Lines Texture

چرا آنلاین سرور؟

ضامن امنیت شما

آنلاین سرور با ارائه مواردی همچون گواهینامه امنیتی SSL ، لایسنس CXS ، فایروال و تهیه بک آپ به منظور جلوگیری از آسیبات و تخریبات احتمالی سایت یا سرور های شما ، امنیت شما را تضمین میکند.

پشتیبانی 24 ساعته

سایت شما باید همیشه در دسترس باشد چرا که در غیر این صورت باعث از دست دادن یا نارضایتی کاربران می شود .آنلاین سرور با ارائه پشتیبانی ۲۴ساعته و همه روزه در تلاش است همواره بهترین پشتیبانی را برای شما کاربران عزیز فراهم نماید.

بالاترین آپتایم

آنلاین سرور با استفاده از با کیفیت ترین سرور ها و همکاری با بهترین و شناخته شده ترین دیتاسنتر ها در سراسر جهان ، بالاترین میزان دسترسی و فعال بودن را برای محصولات خود فراهم نموده است. آپ تایم آنلاین سرور ۹۹/۹۹درصد میباشد.

سرعت لود بالای سایت شما

آنلاین سرور با ارائه بهترین و با کیفیت ترین هاست ها سعی در بهبود سرعت لود سایت شما دارد ، هرچند که هاست تنها عامل این موضوع نیست و تهیه لایسنس LiteSpeed نیز توسط آنلاین سرور به شما پیشنهاد می‌شود.